H2TIMES.NEWS
No.1_2022

Novinky & Příběhy Janské Lázně a terapie vodíkem

06.08.2022

Slavné Janské Lázně lákají novinkou: Dopřejte si účinnou vodíkovou terapii!

Lázně Janské Lázně jsou světoznámé a oblíbené již po staletí (teplý pramen tu byl podle legendy objeven už v roce 1006). Jsou proslavené nejen svou jedinečnou léčivou termální vodou. Ale i svou nádhernou polohou uprostřed panenské přírody Krkonošského národního parku. A své dobré jméno si vybudovaly také zcela mimořádnou kvalitou zdejších léčebných procedur.

Tato kvalita je zajišťována i neustálými inovacemi – například v roce 1935 se tu začaly léčit stavy po dětské obrně podle vzoru amerických lázní Warm-Springs. Lázně Janské Lázně v tom byly první v Evropě. A nyní, od letní sezóny 2022, přicházejí Lázně Janské Lázně s další, mimořádnou novinkou: klienti se zde mohou léčit a posilovat si svoji imunitu pomocí lázeňských procedur obohacených o molekulární vodík. 

Zdejší lázeňské koupele, masáže, zábaly – to vše si totiž nyní mohou lázeňští hosté dopřát i s blahodárnými účinky molekulárního vodíku. A nejen to. Lázně nabízejí i inhalační terapii s molekulárním vodíkem a také ozdravující pitnou kúru, založenou na pití vodíkové vody.

„Díky spolupráci s H2 WORLD HEALTH & BEAUTY COMPANY využíváme molekulární vodík jako velmi efektivní doplněk našich terapií a procedur,“ říká Martin Voženílek, ředitel Státních léčebných lázní Janské Lázně. „Molekulární vodík zvyšuje účinnost stávajících procedur a urychluje léčbu pacientů. Molekulární vodík je bezbarvý plyn bez chuti a zápachu. Je to nejmenší molekula ve vesmíru, umí proniknout do vnitřních struktur tělesných buněk, kde poté účinně a pozitivně ovlivňuje biochemické reakce. Je nejsilnějším, a přitom selektivním antioxidantem, má ověřené protizánětlivé a regenerační účinky. Lidskému tělu je zcela přirozený.“ 

Terapie a procedury, které jsou na molekulárním vodíku založené nebo jsou jím obohacené, pomáhají například lidem s kardiovaskulárním onemocněním, rakovinou, nadváhou, cukrovkou, neuro-svalovým onemocněním, neurodegenerativním onemocnění, únavovým syndromem, autoimunitním onemocněním, akutním zánětlivým onemocněním… A významně pomáhají, jak bylo vědecky prokázáno, i rychlejší regeneraci po covidu.

Mottem Lázní Janské Lázně je „Zpět do života!“ Nyní to díky rychlému léčebnému působení molekulárního vodíku platí dvojnásob. Lázně Janské Lázně si tak i ve 21. století zachovávají punc inovátora, jsou krásnou oázou pro tělo a rájem pro duši.

Petr Hušek

Fotografie: Státní léčebné lázně Janské Lázně

Janské Lázně a terapie vodíkem

Mottem Lázní Janské Lázně je „Zpět do života!“ Nyní to díky rychlému léčebnému působení molekulárního vodíku platí dvojnásob. Lázně Janské Lázně si tak i ve 21. století zachovávají punc inovátora, jsou krásnou oázou pro tělo a rájem pro duši.

Janské Lázně a terapie vodíkem

Od letní sezóny 2022, přicházejí Lázně Janské Lázně s další, mimořádnou novinkou: klienti se zde mohou léčit a posilovat si svoji imunitu pomocí lázeňských procedur obohacených o molekulární vodík. 

Janské Lázně a terapie vodíkem

Lázně Janské Lázně jsou světoznámé a oblíbené již po staletí (teplý pramen tu byl podle legendy objeven už v roce 1006). Jsou proslavené nejen svou jedinečnou léčivou termální vodou.