H2TIMES.NEWS
No.1_2022

Novinky & Příběhy Dýchej vodík!

27.06.2022

Recept na radikální posílení lidského zdraví a na okamžité dobití energie zní: dodávat tělu každý den molekulární vodík. Jde o celosvětový, vědecky ověřený trend, vzešlý z Japonska. Tento trend se začal využívat v oblasti wellness, medicíny, kosmetiky, sportu…

Molekulární vodík používají i špičkoví sportovci, top manažeři či umělecké celebrity jako herec Ryan Reynolds (známý například coby představitel hlavní role ve filmu Deadpool).

Jednou z nejsnazších cest, jak naše tělo pravidelně zásobovat molekulárním vodíkem, je vdechování vodíku pomocí inhalátoru.

Každým nádechem totiž naše tělo vodík okamžitě vstřebává. Vodík je mimořádně rychle využíván buňkami a tkáněmi našeho těla (žádný jiný antioxidant není rychlejší a silnější), přičemž neutralizuje vysoce nebezpečné volné radikály.

Právě ony jsou hlavní příčinou civilizačních chorob, stresu, únavy, stárnutí – včetně například stárnutí pokožky. Vodík jako nosič záporných iontů pomocí vdechování rychle a velmi účinně alkalizuje překyselené prostředí našeho těla.

Při inhalaci vodíku se tak člověku dostaví podobný příjemný pocit, jako kdyby právě stál na břehu moře, kde jsou také do vzduchu uvolňovány ozdravné záporné ionty.

Každodenní vodíkový inhalační „relax“ s pozitivními účinky na zdraví, energii a dlouhověkost využívá stále více lidí po celém světě. Inhalace molekulárního vodíku slouží jak prevenci proti onemocněním, tak také jako ověřený urychlovač léčebných procesů, pokud tělo nějakou nemocí prochází.

Obecně lze shrnout, že inhalování vodíku:

  • výrazně posiluje imunitní systém
  • chrání před virovými onemocněními
  • pomáhá zajišťovat zdravé fungování orgánů v těle
  • oddaluje stárnutí a posiluje vitalitu i v pokročilém věku
  • zvyšuje výkony ve sportu a napomáhá sportovní regeneraci
  • odbourává stres a únavu v jakémkoliv povolání, resp. dodává novou fyzickou i duševní sílu
  • usnadňuje člověku cestu k fyzické kráse

Petr Hušek

Fotografie: Dreamstime / Marvel

Dýchej vodík!

Inhalace molekulárního vodíku je prevencí proti onemocněním. Pokud již tělo nemocí prochází, napomáhá inhalace vodíku léčebným procesům...

Dýchej vodík!

Dýchej vodík!

Molekulární vodík používají i špičkoví sportovci, top manažeři či umělecké celebrity jako například herec Ryan Reynolds (známý představitel hlavní role ve filmu Deadpoool).